Profil firmy


Firma BT PRAHA spol. s r.o. se sídlem v Praze 6, Jemenská 578/6, je specializovanou firmou na přípravu a zpracování opticky čitelných dokladů. Od roku 1993 zajišťuje prodej, instalace, servis a softwarovou podporu strojů jak pro přípravu dokladů a šeků před vydáním klientovi, tak i pro jejich optické zpracování pomocí OCR nebo ICR technologie. Mezi zahraniční partnery patří firmy BANCTEC z USA, REINER a WALTHER ze SRN a CTS electronics z Itálie.

Na základě výborné spolupráce s firmou ERNST REINER GmbH jsme se stali výhradním zástupcem této firmy v České republice, čímž jsme rozšířili sortiment o tradiční výrobky značky REINER, kterými jsou ruční kovová a elektronická razítka, kódovače, scannery a také automaty pro samoobslužné zóny. Zajišťujeme prodej koncovým uživatelům i prodejcům za výhodných podmínek a doporučené ceny výrobce.

Firma BT Praha se zabývá realizací přípravy a čtení opticky čitelných dokladů v centralizovaném i decentralizovaném provozu. Mezi naše zákazníky patří Česká pošta, ČSOB a.s., Komerční banka, a.s., O2, podniky České energetiky, Česká spořitelna, instituce prodávající restaurační kupóny (Sodexho Pass, Central) a jiné organizace využívají různé druhy opticky čitelných dokladů. Zajišťujeme jak komplexní dodávky na klíč (návrh, HW, SW, realizace, údržba, upgrade), tak řešení dílčích problémů podle přání a potřeb zadavatele.

V posledních letech nabízíme rovněž zpracování papírových dokladů do elektronické podoby na zakázku. Zákazník dodá formuláře a po naskenování je dostane zpět spolu s daty v dohodnutém formátu a případně obrazový archiv. Zpracování proběhne na našich zařízeních a našimi silami, zákazníkovi nevznikají žádné náklady ani zvláštní nároky, snad s výjimkou případné optimalizace podoby zpracovávaných formulářů pro optické zpracování.

Náš tým programátorů realizuje softwarovou podporu všech dodávaných zařízení, a to od úrovně řídících knihoven pro snadnou implementaci do uživatelských aplikací zákazníka až po kompletní programové balíky podle přání zadavatele. V oblasti vývoje softwaru se můžeme pochlubit několika systémy pro OCR zpracování cestovních či bankovních šeků nebo image-systémem pro rozpoznání textu z obrazu dokladů a archivaci obrazů.

BT - domovská stránka